Kim jestem?


Nazywam się Jerzy Michał Gocławski. Urodziłem się w 1985 roku. Jestem grafikiem. Większości umiejętności w zakresie grafiki komputerowej jakie posiadam, nauczyłem się sam. Lubię uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe doświadczenia, więc proces ten był i nadal jest dla mnie ogromną przyjemnością, którą pragnę kontynuować.

Czym się zajmuję?


Będąc na studiach zainteresowałem się tematem grafiki komputerowej. Z racji, że grafiką w ogólnym znaczeniu interesowałem się od dawna, również w tę gałąź sztuki wsiąkłem dość szybko. Zacząłem się uczyć narzędzi, żeby móc tworzyć, a nie tylko podziwiać. Uczę się do tej pory i nie zamierzam przestawać, wszak człowiek uczy się przez całe życie. Tworzę, używając oprogramowania Adobe – obecnie swobodnie używam Photoshopa i Illustratora, a kiedy jest potrzeba, również InDesigna i Dreamweavera. Gdy zacząłem tworzyć projekty stron internetowych, oczywiście zapragnąłem sprawić, by stały się interaktywne. Wtedy poznałem HTML i CSS, które znam w stopniu wystarczającym do budowania stron. Te umiejętności sprawiają, że Klient otrzyma właśnie to, co sobie wymarzył. Tym bardziej, że współpraca z Klientem i jak najwierniejsze odwzorowanie jego wizji, to dla mnie priorytet.

Dlaczego Kuro Design?


Słowo Kuro w języku japońskim oznacza czerń. W moim mniemaniu to kolor idealny. Idealnie współgra z każdą inną barwą i posiada nieskończoną symbolikę. Z racji mojego uwielbienia dla tego koloru, zacząłem posługiwać się pseudonimem wywodzącym się z jego nazwy.

Aktualne umiejętności: