Kim jestem?


Nazywam się Jerzy Michał Gocławski. Urodziłem się w 1985 roku, pracuję jako grafik. Większości umiejętności w zakresie grafiki komputerowej jakie posiadam, nauczyłem się sam. Lubię uczyć się nowych rzeczy i zdobywać nowe doświadczenia, więc proces ten był i nadal jest dla mnie ogromną przyjemnością, którą pragnę kontynuować.

Czym się zajmuję?


Będąc na studiach, zainteresowałem się tematem grafiki komputerowej. Z racji, że grafiką w ogólnym znaczeniu interesowałem się od dawna, również w tę gałąź sztuki wsiąkłem dość szybko. Zacząłem się uczyć narzędzi, żeby móc tworzyć, a nie tylko podziwiać. Uczę się do tej pory i nie zamierzam przestawać, wszak człowiek uczy się przez całe życie. Pracuję, używając oprogramowania Adobe – obecnie swobodnie używam Photoshopa i Illustratora, a kiedy jest potrzeba, również InDesigna i Dreamweavera. Gdy zacząłem tworzyć projekty stron internetowych, oczywiście zapragnąłem sprawić, by stały się interaktywne. Wtedy poznałem HTML i CSS, które znam w stopniu wystarczającym do budowania stron. Doświadczenia zawodowe pozwoliły mi zapoznać się bliżej także z kwestiami DTP – przez kilka lat przygotowywałem grafiki do druku oraz obsługiwałem ploter eko-solwentowy Mutoh ValueJet. Moją pracę charakteryzuje duża szybkość wykonania przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na istotne szczegóły oraz wplataniu małych „smaczków”. Jestem przyzwyczajony do pracy z wieloma projektami naraz, więc potrafię być efektywny nie tylko wtedy, kiedy nad głową wisi deadline. Te umiejętności sprawiają, że Klient może być pewien, że otrzyma właśnie to, co sobie wymarzył. Tym bardziej, że właśnie współpraca z Klientem i jak najwierniejsze odwzorowanie jego wizji, to dla mnie priorytet.

Dlaczego Kuro Design?


Słowo Kuro w języku japońskim oznacza czerń. W moim mniemaniu to kolor idealny. Idealnie współgra z każdą inną barwą i posiada nieskończoną symbolikę. Z racji mojego uwielbienia dla niego, zacząłem posługiwać się pseudonimem wywodzącym się z jego nazwy.

Aktualne umiejętności: